Opis szczegółowy
Chimichurri to mieszanka przypraw, która jest używana po ugotowaniu mięsa lub ryby. Aby użyć go w sposób, rozprowadź go na soczystym steku. Powszechnie stosowany w potrawach argentyńskich. Jej kwaśny, ale pikantny smak jest idealnym uzupełnieniem bogatego smaku soczystej wołowiny.
Parametry produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
| Skład podstawowy | Pietruszka |
| Zawartość netto | 450 g |
| Składniki | Czosnek (25%), natka pietruszki (19,5%), oliwa z oliwek, olej słonecznikowy, suszone pomidory, szalotka (5%), zielone chili (3,5%), czerwone chilli, ocet z czerwonego wina, sól (2%), oliwka (oliwka, sól, kwas (kwas octowy)), tymianek, seler, rozmaryn, pieprz, suszona czerwona papryka, mielona papryka, kminek, przeciwutleniacz (kwas askorbinowy), substancja konserwująca (sorbinian potasu). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,48 kg |
| Technika utrwalenia | konserwacja |
| Pojemność | 450 g |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hugli food polska sp. z o.o. ulica i numer: wydawnicza 1/3 kod pocztowy i miasto: 92-333 łódź pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 154 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Sposób obróbki produktu | Bez gotowania |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 291 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1205 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3 g |
| Zawartość soli | 2,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25,6 g |
| Cukry | 2,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 12,7 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4,5 szt. |