Opis szczegółowy
Płatki ryżowe produkowane są z najlepszych gatunków ryżu białego, poddanego działaniu pary wodnej, a następnie prasowaniu. Dzięki temu czas ich gotowania wynosi tylko 2-3 minuty. Doskonale smakują ugotowane na mleku z dodatkiem świeżych owoców i ich przetworów.
Aż 16 porcji.
Czas gotowania: ok. 3 minuty
Parametry produktu
| Typ | Błyskawiczne |
| Rodzaj | Płatki |
| Smak | Klasyczne |
| Zawartość netto | 400 g |
| Składniki | Płatki ryżowe błyskawiczne. może zawierać zboża zawierające gluten (jęczmień, pszenica, owies, żyto). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Brak |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cenos sp. z o. o. ulica i numer: gen. sikorskiego 22 kod pocztowy i miasto: 62-300 września pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sposób gotowania 2 porcji: zagotuj 1 szklankę wody lub mleka (250 ml), wsyp 1/2 szklanki płatków ryżowych (około 50 g) do wrzącej wody lub mleka. gotuj 2-3 minuty, mieszając. można podawać ze świeżymi owocami, ich przetworami lub cynamonem i cukrem. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,7 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | <0,01 |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 18,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 338 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 85 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1435 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 359 kJ |
| Wielkość porcji | 25 g |
| Zawartość białek | 7,9 g |
| Zawartość błonnika | 2,6 g |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,2 g |
| Cukry | 2 g |
| Zawartość węglowodanów | 74 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 17 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 16 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | <1 |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 29 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 16 szt. |