Opis szczegółowy
Płatki owsiane powstają z ziaren owsa. W procesie produkcji całe ziarna są czyszczone, a następnie poddawane zabiegom hydrotermicznym i płatkowaniu. Stanowią doskonałe źródło białka i błonnika. Są znakomitą bazą do przygotowania pożywnego i smacznego posiłku, zwłaszcza śniadania. Z płatkami doskonale komponują się świeże lub suszone owoce, orzechy i miód.
Źródło błonnika.
Parametry produktu
| Typ | Zwykłe |
| Rodzaj | Płatki |
| Rodzaj zbóż | Owsiane |
| Smak | Klasyczne |
| Zawartość netto | 300 g |
| Składniki | Płatki owsiane pełnoziarniste |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska, Ukraina, Litwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,3 kg |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cenos sp. z o. o. ulica i numer: gen. sikorskiego 22 kod pocztowy i miasto: 62-300 września pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zagotować pół szklanki wody lub mleka. następnie wsypać pół szklanki płatków i gotować około 1-2 minuty ciągle mieszając. płatki można także przygotować bez gotowania: około pół szklanki płatków zalać gorącą wodą lub mlekiem, na około 0,5 cm ponad wysokość płatków. pozostawić na około 3 minuty, najlepiej pod przykryciem. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 368 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1549 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość błonnika | 9,8 g |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 10 %RWS |
| Cukry | 1,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 60 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 18 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 24 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | <1 |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 7 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 23 %RWS |