Butcher's Original Lamb in Jelly, karma dla psa, z jagnięcina i nerkami, kawałki w galaretce, 400g X24
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Bezzbożowe pyszności
Pełnoporcjowa karma dla psa w formie smakowitych kawałków z soczystą jagnięciną w galaretce. Receptura z dodatkiem dzikiej róży, mięty oraz cykorii dostarczy psu wszystkich składników odżywczych, których potrzebuje na co dzień. Bezzbożowy skład – produkt zawiera wyłącznie świeże mięso od zaufanych dostawców i dodatki smakowe.
• Oleje bogate w kwasy Omega-3 i Omega-6 o dla wsparcia odporności, oraz stanu skóry i sierści.
• Receptura wzbogacona o nerki, które stanowią doskonałe źródło wielu składników odżywczych, w tym żelaza i witamin z grupy B, które są niezbędne dla zdrowia psa.
• , smakowita galaretka, bez dodatku konserwantów i aromatów.
Butcher’s Original to karmy opracowane z myślą o codziennych potrzebach żywieniowych dorosłych psów. Wszystkie produkty powstają na bazie składników i są zamknięte w opakowaniach przyjaznych środowisku.
• Składniki od sprawdzonych, lokalnych brytyjskich i irlandzkich farmerów.
• Karmy kompletne pod względem odżywczym - nie wymagają dodatkowej suplementacji
• Bez dodatku soli i cukru
Dbajmy o nie, .
Parametry produktu
| Typ | Mokra karma |
|---|---|
| Smak | Jagnięcina |
| Waga netto | 400 g |
| Skład | Skład: kurczak 42%, jagnięcina 4%, nerki 4%, olej z łososia 0,35%, pietruszka, dzika róża, cykoria, mięta, minerały. dodatki (/kg): dodatki dietetyczne: witamina a 1250 iu, witamina d3 250 iu, cynk (3b605) 20 mg, mangan (3b503) 2,5 mg, jod (3b202) 0,5 mg. składniki analityczne (%): białko 7,5, włókno surowe 0,2, zawartość tłuszczu 5, popiół* surowy 2, wilgotność 82. *spokojnie, nie dodajemy popiołu do karmy dla twojego psa – to tylko techniczne określenie na zawartość minerałów w karmie. |
| Płeć psa | Wszystkie |
| Okres przydatności | 900 dni (dzień) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Butcher's Pet Care Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Raduńska 6 Kod pocztowy i miasto: 01-681 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wielka Brytania |
| Zawartość netto | 400 g |