Bułki z Czekoladą 400g Dan Cake X7
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Bułeczki mleczne z czekoladą to nowa odsłona znanych milionom konsumentów bułek mlecznych. Idealnie smakują z herbatą, kawą, mlekiem oraz słodkimi i wytrwanymi dodatkami.
Są pożywną przekąską na drugie śniadanie – zarówno do pracy jak i do szkoły.
Produkowane z najwyższej jakości składników, na bazie unikalnej receptury bez użycia konserwantów. Posiadają ponad 20 procent mleka i pakowane są w wygodne woreczki po 10 sztuk.
Parametry produktu
| Rodzaj | Paczkowany |
|---|---|
| Typ | Drożdżowa |
| Składniki | Składniki: mąka pszenna (50%), mleko odtłuszczone, cukier, olej rzepakowy,masa jajowa, drożdże, mleko pełne w proszku, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, laktoza ( z mleka), sól, słodka serwatka w proszku ( z mleka), emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, stearoilomleczan sodu, lecytyny (soja); aromat, substancja zagęszczająca: sól sodowa karboksymetylocelulozy; syrop glukozowy. produkt może zawierać orzechy i nasiona sezamu. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 400 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 16 - 24 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Dan Cake Polonia Sp z o.o. Ulica i numer: Transportowców 15 Kod pocztowy i miasto: 32-500 Chrzanów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 182 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1607 kJ |
| Wielkość porcji | 400 g |
| Zawartość białek | 9,3 g |
| Zawartość soli | 0,83 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 13 g |
| Cukry | 19 g |
| Zawartość węglowodanów | 52 g |