Bułka tarta BIO 250 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Bułka tarta ekologiczna– idealna do panierowania i zagęszczania potraw. Dzięki drobnej, lekkiej konsystencji nadaje potrawom idealną chrupkość i złocisty kolor.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
mąka PSZENNA typ 500* 60%, woda 38%, sól 1,5%, drożdże* 0,5%. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Alergeny
GLUTEN,PSZENICA
Możliwe alergeny
ORZECHY,SEZAM
Informacje o produkcie
Marka: EKOWITAL
Kraj pochodzenia: Polska
Masa brutto: 0,28 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1481 kJ/ 349 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.3 g |
| Węglowodany | 73 g |
| Cukry | 4 g |
| Błonnik | 6.5 g |
| Białko | 11 g |
| Sól | 1.5 g |