Bulionówka 470 ml Altom Design
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Szklana bulionówka / flaczarka od Altom Design to produkt wykonany z wysokiej jakości szkła. Posiada 2 uchwyty po każdej stronie, dzięki którym łatwiejsze staje się chwytanie czy pochylanie. Przeznaczona do serwowania ciepłych jak i zimnych zup / kremów / flaków czy chłodnika. Charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, która sprawia, że produkt świetnie wkomponuje się w każde wnętrze i doskonale współgra z dekorowanymi zastawami stołowymi. Łatwo utrzymać ją w czystości, nadaje się również do mycia w zmywarce.
Parametry produktu
| Materiał | Szkło |
|---|---|
| Kolor | Bezbarwny |
| Kształt | Owalny |
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 470 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,32 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: altom sp. z o.o. ulica i numer: roosevelta 116a kod pocztowy i miasto: 62-200 gniezno pl |
| Rodzaj produktu | Bulionówka |
| Wymiary (SxWxG) | 16,5 x 6,3 x 13,1 cm |
| Zawartość zestawu | Bulionówka |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |