Budyń truskawkowy niesłodzony wegański bezglutenowy BIO 150 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Naturalny deser o przyjemnym, owocowym aromacie truskawek z upraw ekologicznych. Stworzony z prostych, roślinnych składników, bez dodatku cukru i glutenu. Idealny jako lekka przekąska lub zdrowa alternatywa dla tradycyjnych budyniów — delikatny, kremowy i pełen naturalnego smaku.
Warunki przechowywania
Przechowywać w chłodnym. suchym i ciemnym miejscu.
Składniki
skrobia kukurydziana*, proszek truskawkowy* (4%), sól. *składniki z upraw rolnictwa ekologicznego.
Możliwe alergeny
UWAGA: Może zawierać śladowe ilości soi i orzechów.
Informacje o produkcie
Marka: BETTR
Kraj pochodzenia: BUŁGARIA
Masa brutto: 0,16 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1490 kJ / 351 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.4 g |
| Węglowodany | 85 g |
| Cukry | 1.7 g |
| Błonnik | 2.9 g |
| Białko | 0.2 g |
| Sól | 0.03 g |