Brytfanna okrągła żaroodporna Air Fryer 20X18X7CM 1L PYREX
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Szkło Pyrex znane jest ze swojej unikalnej jakości i trwałości, konsekwentnie udoskonalane poprzez szeroki zakres wysoce wszechstronnych produktów do przygotowywania, gotowania, podawania oraz przechowywania. Cechy; lepsza odporność na temperaturę od -40°C do 300°C, ( bezpieczne w piekarnikach i mikrofalówkach),odporny na plamy i zabrudzenia ( nie barwi się ani nie przechodzi smakiem), wielofunkcyjne (skrajne zastosowania: lodówka, zamrażarka i zmywarka), wysoka jakość szkła (rozpoznawalna poprzez elegancki lazurowy odcień)
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Naczynie żaroodporne |
|---|---|
| Materiał wykonania | Szkło żaroodporne |
| Temperatura maksymalna | 300 °C |
| Kolor | Przezroczysty |
| Waga jednostkowa brutto | 0,66 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dajar sp. z o. o. ulica i numer: połtawska 6 kod pocztowy i miasto: 75-072 koszalin pl |
| Wymiary (SxWxG) | 20 x 7 x 18 cm |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Można używać w mikrofalówce, Można używać w piekarniku |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |