Bruschetta pomidorowa mediolańska 225 ml Helcom X8
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Bruschetta to rodzaj przekąski pochodzącej z Włoch. Jest to grzanka, której podstawą jest pieczywo, posmarowane oliwą i roztartym czosnkiem. Poczuj smak słonecznej Italii.
Parametry produktu
| Rodzaj | Pasta |
|---|---|
| Skład podstawowy | Pomidory |
| Zawartość netto | 195 g |
| Składniki | Pomidory 65%, koncentrat pomidorowy 10%, olej rzepakowy, cukier, czosnek, oliwa z oliwek, sól, błonnik bambusowy, przyprawy, regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, kwas octowy) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,38 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Pojemność | 225 ml |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Greek Trade Sp. Z o.o. Ulica i numer: Tadeusza Śliwiaka 14 Kod pocztowy i miasto: 30-797 Kraków PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 280 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 48 godzin. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 153 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 635 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,7 g |
| Zawartość soli | 2,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 11 g |
| Cukry | 11 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |