'Browar Amber piwo Kopernik butelka bezzwrotna 500 ml X15
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Rodzaj | Pilzner (Pils) |
|---|---|
| Smak podstawowy | słód jęczmienny |
| Zawartość alkoholu | 4,8 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 24 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,8 kg |
| Skład | Woda, słód jęczmienny, chmiel |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: browar amber spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. ulica i numer: gregorkiewicza 1 kod pocztowy i miasto: 83-050 bielkówko pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Wagowa zawartość ekstraktu | 11,3 % wag. |
| IBU (International Bitterness Units) | 3 - piwa z wyrazistą goryczką np. pilznery, ESB, pale ale |