'Browar Amber piwo Johannes 500 ml X15
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Johannes to jasny lager o pełnym, esencjonalnym smaku, który zawdzięcza długiemu leżakowaniu i wysokiemu poziomowi ekstraktu.
Powstanie marki Johannes było wspólną inicjatywą Browaru Amber i Muzeum Gdańska. Część przychodu ze sprzedaży piwa jest przeznaczana na zakup eksponatów do muzeum. Tym samym każdy z konsumentów staje się współfundatorem zakupionych eksponatów.
Piwo cechuje się klarownością i pięknym, bursztynowym kolorem. Jest zrównoważone, a jego smak i aromat są bardzo charakterystyczne. W aromacie wyczuwalna solidna słodowa podstawa i klasyczne polskie chmiele.
Parametry produktu
| Rodzaj | Jasne, Lager, Pełne |
|---|---|
| Smak podstawowy | Klasyczne |
| Zawartość alkoholu | 6,5 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,8 kg |
| Skład | woda z własnych ujęć głębinowych; słód jęczmienny; chmiel aromatyczny i goryczkowy; drożdże dolnej fermentacji z własnej stacji propagacji |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: browar amber spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: gregorkiewicza 1 kod pocztowy i miasto: 83-050 bielkówko pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 500 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |