'Browar Amber piwo Grand Imperial Porter 500ml X15
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Grand Imperial Porter to przedstawiciel stylu Porter Bałtycki. Już od pierwszego łyku zachwyca smakiem palonego ziarna połączonym z nutami czekoladowymi, kawowymi, karmelowymi i wyczuwalnymi niuansami suszonych owoców. Wyróżnia się niezwykle gęstą, kremową pianą o doskonałej strukturze. Idealny do deserów, zwłaszcza do gorzkiej czekolady.
Głównymi cechami wyróżniającymi portera bałtyckiego jest wykorzystanie drożdży dolnej fermentacji, słodów palonych oraz długie leżakowanie. Pasjonaci stylu dodatkowo wydłużają ten czas, co przy odpowiednich warunkach uszlachetnia smak.
Parametry produktu
| Rodzaj | Ciemne, Mocne, Piwo dolnej fermentacji, Porter, Porter bałtycki |
|---|---|
| Smak podstawowy | Klasyczny (classic) |
| Zawartość alkoholu | 8 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,8 kg |
| Skład | woda z własnych ujęć głębinowych, słody jęczmienne jasne i ciemne, chmiel aromatyczny i goryczkowy, drożdże z własnej stacji propagacji |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: browar amber spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: gregorkiewicza 1 kod pocztowy i miasto: 83-050 bielkówko pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 500 ml |