'Browar Amber piwo Amber Chmielowy Pils butelka bezzwrotna 500 ml X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
goryczkowy. odnajduje się przy świetnej zabawie, albo wspólnym kibicowaniu. Otwarty na codzienne spotkania i nowe znajomości. zachwyca wyjątkowym aromatem pochodzącym z dwóch rodzajów polskiego chmielu. dla Ciebie. z Pomorza!
Amber Chmielowy to jasne, goryczkowe, aromatyczne piwo, przyprawiane dwoma rodzajami krajowego chmielu: polską Marynką, której piwo zawdzięcza charakterystyczną goryczkę oraz aromatycznym Chmielem Lubelskim.
Parametry produktu
| Rodzaj | Jasne, Lager, Lekkie, Piwo dolnej fermentacji |
|---|---|
| Smak podstawowy | Klasyczne |
| Zawartość alkoholu | 5 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,8 kg |
| Skład | woda,, słód jęczmienny, chmiel aromatyczny i goryczkowy, drożdże z własnej stacji propagacji |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: browar amber spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: gregorkiewicza 1 kod pocztowy i miasto: 83-050 bielkówko pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 500 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |