'Browar Amber piwo APA butelka bezzwrotna 500 ml X15
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
American Pale Ale to odświeżająco goryczkowe piwo o aromacie cytrusów i owoców tropikalnych z charakterystycznymi nutami żywicznymi. Wyrazisty aromat to zasługa chmieli amerykańskich: Chinook, Cascade oraz Citra, które oparte są na solidnej, słodowej podstawie. Owocowe estry oraz nuty żywiczne orzeźwiają i podkreślają wytrawny charakter piwa. Piwo chmielone na zimno.
Parametry produktu
| Rodzaj | Ale, Pale ale, Piwo górnej fermentacji |
|---|---|
| Smak podstawowy | Klasyczny (classic) |
| Zawartość alkoholu | 5,2 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,8 kg |
| Skład | woda z własnych ujęć głębinowych, słody: pale oraz jasny typu pilzneńskiego; chmiele: Chinook, cascade, oraz citra; drożdże z własnej stacji propagacji |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: browar amber spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: gregorkiewicza 1 kod pocztowy i miasto: 83-050 bielkówko pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 500 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |