Bracia Sadownicy sok tłoczony 750 ml jabłko-agrest 3 szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Tłoczymy, musujemy, przecieramy, suszymy,
ale przede wszystkim uprawiamy jabłka. Nasze produkty powstają dzięki codziennej
pracy w sadzie. Owoce zrywamy ręcznie. Tak samo pracowali nasi rodzice i dziadkowie.
Śmiłowice to jest nasz rodzinny sad. Dbamy o to miejsce. To pszczoły,
które tutaj mieszkają.
U nas wszystko toczy się wokół jabłek. Znamy się na nich, a przy pomocy naszych soków i napojów chcemy mówić o tym, jak są ciekawe i ile mają smaków. Z jabłek można zrobić wszystko.
No, może prawie wszystko.
Parametry produktu
| Pojemność | 750 ml |
|---|---|
| Typ produktu | Sok |
| Rodzaj | Owocowy |
| Składniki | Sok tłoczny NFC z jabłek 90%, sok tłoczony NFC z agrestu 10%, witaminca C |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 1,09 kg |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Nie zawiera tłuszczu | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Bracia Sadownicy SP. Z O.O. Ulica i numer: Śmiłowice 14 Kod pocztowy i miasto: 87-850 Choceń PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 150 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 42 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 181 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 9,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 10 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina C | 6 mg/100ml |
|---|