Bracia Sadownicy Gęste jabłko - marchewka pomarańcza 215 ml 3 szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Pierwsze na polskim rynku smoothie na bazie tłoczonych na zimno soków owocowych, bez dodatku cukru. Krótki, prosty skład.
Dzięki lekkiej pasteryzacji produkt zachowuje walory smakowe świeżych owoców.
Parametry produktu
| Pojemność | 215 ml |
|---|---|
| Typ produktu | Smoothie |
| Rodzaj | Owocowy |
| Składniki | Przeciery 60% ( z jabłek 40%, z marchewek 20%), soki tłoczone z jabłek 40% (z jabłek 25%, z pomarańczy 15%), witamina c. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,38 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bracia sadownicy sp. z o.o. ulica i numer: śmiłowice 14 kod pocztowy i miasto: 87-850 choceń pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 304 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 44 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 183 kJ |
| Wielkość porcji | 215 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 9,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 9,8 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina C | 6 mg/100ml |
|---|
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |