Borjomi woda mineralna gazowana 0,33 l 12 szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
gazowana woda mineralna pochodzenia wulkanicznego z Gruzji.
BORJOMI wydobywana jest z głębokiego źródła, gdzie wysokie ciśnienie wzbogaca czystą, nietkniętą wodę kompozycją minerałów pochodzenia wulkanicznego. Dzięki tej kompozycji minerałów BORJOMI wyróżnia się jasnym i niepowtarzalnym smakiem. Możesz ją pić samą, łączyć z jedzeniem, zabrać ze sobą w drogę lub cieszyć się nią aktywnie spędzając czas. Musujący i ekskluzywny smak sprawia, że chcesz cieszyć się każdym jej łykiem.
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowana |
|---|---|
| Pojemność | 0,33 l (dm³) |
| Typ | Mineralna |
| Skład dodatkowy | Skład chemiczny w mg/l: Na+: 1200-1700; Ca2+: 50-75; Mg2+: 35-55; HCO3-: 3000-4250; CL-: 260-380 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Gruzja |
| Temperatura przechowywania min - max | 3 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,34 kg |
| Nazwa otworu lub zespołu otworów tworzących ujęcie oraz ich miejsce ze wskazaniem miejsca lub miejscowości | Odwiert nr 41, Borjomi, Gruzja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CD Partner Sp. z o.o. Ulica i numer: Botaniczna 10 Kod pocztowy i miasto: 60-586 Poznań PL |
| Krótki opis marketingowy | gazowana woda mineralna pochodzenia wulkanicznego z Gruzji. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w miejscu wolnym od obcych zapachów. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 330 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Woda podlega procesowi usuwania składników nietrwałych zatwierdzoną metodą adsorpcji. |
|---|