Bonduelle Kukurydza złocista z groszkiem 425ml X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
słodką i chrupiącą Kukurydzę Złocistą połączyliśmy z pysznym, soczystym groszkiem. Mieszanka doskonale sprawdzi się jako dodatek do sałatek, jako przekąska czy dodatek do makaronu lub zapiekanki
Parametry produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Groszek, Kukurydza |
| Zawartość netto | 340 g |
| Składniki | Mieszanka warzyw (kukurydza 55%, groszek 24%), woda, sól. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 285 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Węgry |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Wysoka zawartość błonnika pokarmowego | 1 |
| Niska zawartość cukrów | 1 |
| Pojemność | 425 ml |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bonduelle polska s.a ulica i numer: szturmowa 2 kod pocztowy i miasto: 02-678 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 81 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 340 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,1 g |
| Zawartość soli | 0,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,7 g |
| Cukry | 4,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 9,7 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|