Bonduelle Kiełki fasoli Mung 212ml X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Kiełki fasoli mung w puszce 212 ml to idelana porcja w sam raz na jeden raz. Akurat wtedy, gdy duża puszka to zdecydowanie za wiele. Staną się idelaną ozdobą dań kuchni orientalnej oraz dodadzą chrupkości każdej sałatce.
Parametry produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Fasola Mung |
| Zawartość netto | 200 g |
| Składniki | Kiełki fasoli Mung, woda, cukier, sól, zalewa balsamiczna: biały ocet winny, moszcz z białych winogron, regulator kwasowości: kwas cytrynowy (E330), antyutleniacz:kwas askorbinowy (E300). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 90 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Pojemność | 212 ml |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bonduelle polska s.a ulica i numer: szturmowa 2 kod pocztowy i miasto: 02-678 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 270 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 17 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 70 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1 g |
| Zawartość soli | 0,75 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,1 g |
| Cukry | 2 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,4 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|