Opis szczegółowy
Gotowanie na parze to jedna z najzdrowszych metod przygotowywania potraw. Czerwona Fasola „Ugotowane na parze” dzięki blanszowaniu na parze charakteryzuje się idealnym smakiem i chrupkością, pięknym kolorem oraz utrzymaniem wielu wartości odżywczych. Świetnie sprawdzi się w sałatkach, różnych pastach czy jako dodatek do dań kuchni meksykańskiej.
Parametry produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
| Skład podstawowy | Fasola czerwona |
| Zawartość netto | 160 g |
| Składniki | Czerwona fasola, woda, sól, substancja wiążąca: chlorek wapnia. produkt sterylizowany. może zawierać soję i gluten |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Produkt | 1 |
| Niska wartość energetyczna | 1 |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 125 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Pojemność | 212 ml |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bonduelle polska s.a. ulica i numer: szturmowa 2 kod pocztowy i miasto: 02-678 warszawa pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 270 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 116 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 486 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8,3 g |
| Zawartość soli | 0,51 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,5 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 15,2 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Poziom znakowania Nutriscore | A |