'Bombay Sapphire Gin 40% 1L X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
BOMBAY SAPPHIRE LONDON DRY GIN
to jedna z najbardziej znanych na świecie
marek ginu. Wysokiej jakości trunek
wyróżnia pełny, niepowtarzalny smak,
na który składa się bukiet powstający z dziesięciu
starannie wyselekcjonowanych składników.
Korzeń dzięgla, rajski pieprz, jagody kubeby,
korzeń irysa, kora kasji, kolendra, jagody jałowca,
migdały, lukrecja i cytryny nadają mu
wyjątkowy aromat. W smaku nie ma wyczuwalnej
goryczki, natomiast wrażenia zapachowe są
niezwykle subtelne.
Gin Bombay Sapphire jest produkowany w
oparciu o oryginalną recepturę z 1761 roku.
Proces potrójnej destylacji sprawia, że trunek
jest niezwykle klarowny i ma pełny aromat.
Bombay Sapphire wyróżnia także oryginalne
opakowanie. Butelka łączy w sobie elegancki,
konserwatywny styl i nowoczesność.
Gin Bombay Sapphire można degustować na
wiele sposobów. Świetnie smakuje w postaci
czystej, bez dodatków. Po schłodzeniu w
lodówce należy podawać trunek w małych
kieliszkach, na kostkach lodu.
Ten wyjątkowy gin stanowić może
także bazę do przyrządzenia wyśmienitych drinków.
Parametry produktu
| Typ | Gin |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wielka Brytania |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Pojemność | 1 l (dm³) |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 0 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,75 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bacardi martini polska sp. z o.o. ulica i numer: wołoska 22 kod pocztowy i miasto: 02-675 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 76 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 1000 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |