'Bombay Sapphire 40% 700ml X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
BOMBAY SAPPHIRE LONDON DRY GIN to
jedna z najbardziej znanych na świecie marek
ginu. Wysokiej jakości trunek wyróżnia pełny,
niepowtarzalny smak, na który składa się bukiet
powstający z dziesięciu starannie
wyselekcjonowanych składników. Korzeń dzięgla,
rajski pieprz, jagody kubeby, korzeń irysa,
kora kasji, kolendra, jagody jałowca, migdały,
lukrecja i skórka cytryny nadają mu wyjątkowy
aromat. W smaku nie ma wyczuwalnej goryczki,
natomiast wrażenia zapachowe są niezwykle subtelne.
Gin Bombay Sapphire jest produkowany w
oparciu o oryginalną recepturę z 1761 roku.
Proces potrójnej destylacji sprawia, że trunek
jest niezwykle klarowny i ma pełny aromat.
Bombay Sapphire wyróżnia także oryginalne
opakowanie. Butelka łączy w sobie elegancki,
konserwatywny styl i nowoczesność.
Gin Bombay Sapphire można degustować
na wiele sposobów. Świetnie smakuje w postaci
czystej, bez dodatków. Po schłodzeniu
w lodówce należy podawać trunek w małych
kieliszkach, na kostkach lodu.
Ten wyjątkowy gin stanowić może
także bazę do przyrządzenia wyśmienitych drinków.
Parametry produktu
| Typ | Gin |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wielka Brytania |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
| Temperatura przechowywania min - max | powyżej 0 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,25 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bacardi martini polska sp. z o.o. ulica i numer: wołoska 22 kod pocztowy i miasto: 02-675 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 50 ml |