BoboVita Deserek Brzoskwinie jabłka i banany po 5 miesiącu 125g X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Ten produkt jest przeznaczony do uzupełnienia diety, której podstawą jest mleko kobiece lub modyfikowane. Karmienie piersią jest najlepsze dla dziecka.
Czy wiesz, że... kwas askorbinowy to forma witaminy C występująca również w owocach?
BoboVita. Jakość potwierdzona na 100%
Parametry produktu
| Dla dzieci w wieku | Po 5 miesiącu |
|---|---|
| Skład podstawowy | Jabłka, Brzoskwinie, Banany |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Składniki | brzoskwinie 35%, jabłka 25%, woda użyta do przygotowania, banany 12%, mąka ryżowa, zagęszczony sok cytrynowy, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy. |
| Zawartość netto | 125 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Nutricia Ulica i numer: Bobrowiecka 8 Kod pocztowy i miasto: 00-728 Warszawa PL |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 468 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przed otwarciem przechowuj w temperaturze pokojowej. Nie używaj, jeśli można wcisnąć środek wieczka. Pozostałą część przechowuj w zamkniętym słoiczku w lodówce, nie dłużej niż 48 godzin. Nie podawaj resztek produktu, który jadło dziecko. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Odpowiednią ilość produktu przełóż do miseczki plastikową łyżeczką. Przestrzegaj instrukcji właściwego przygotowania. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 51 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 217 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,7 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,1 g |
| Cukry | 7,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina C | 15 mg/100g |
|---|---|
| Witamina C (%RWS) | 60 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E300 Kwas askorbinowy, witamina c |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Przeciwutleniacz |