'Black Doktor Bostavan Czerwone Wytrawne 750 ml X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Połączenie trzech szczepów – Separavi, Merloti, Cabernet Sauvignon zaowocowało powstaniem tego wytrawnego czerwonego wina. Idealne warunki klimatyczne panujące w południowej części Mołdawii, odpowiadają zarówno za kolor ciemnych winogron, jak i zrównoważony smak wina. Idealna struktura, proporcje oraz pełny smak to podstawowe jego przymioty. Wino dobrze smakuje w towarzystwie dań z udziałem czerwonego mięsa, dziczyzny i serów. Jego wyrazistość podkreśli smak tych dań oraz nada im charakteru, a podane do kolacji podniesie jej rangę.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Cabernet Sauvignon |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Mięso grillowane |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Mołdawia |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 13,5 % obj. |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Mołdawia |
| Temperatura przechowywania min - max | powyżej 5 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,36 kg |
| Region pochodzenia | Mołdawia |
| Inne oznakowanie etykiet | Valul lui Traian |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TiM S.A. Ulica i numer: T.Regera 111 Kod pocztowy i miasto: 43-382 Bielsko-Biała PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 750 ml |