'Bitter Krzeska Ziołowa 40% 700ml X4
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Krzeska Ziołowa to niepowtarzalna kompozycja siedemnastu ziół i siedemnastu tajemnych składników, nawiązujących do tradycji i kultury regionu Podlasia. Jej walory smakowe wymykają się słownym definicjom. W złożonym bukiecie zapachowym Krzeskiej Ziołowej obecne są nuty suszonych ziół, śliwek, lodów waniliowych, ekskluzywnej skóry i tytoniu. Smak jest pikantny, nieco agresywny i ziołowy. Złożoność kompozycji jest widoczna przy każdej degustacji. Podawana przed posiłkiem podnosi jego uroki, po posiłku łagodnie wycisza.
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowa |
|---|---|
| Smak | Ziołowy |
| Serwowanie | Samodzielnie |
| Pojemność | 700 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Temperatura przechowywania min - max | 3 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,7 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Podlaska Wytwórnia Wódek “Polmos” Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie Ulica i numer: Frascati 12 Kod pocztowy i miasto: 00-483 Warszawa PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |