Bita śmietana w sprayu Debic Slag Pjena 700ml X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Pyszna, delikatnie słodzona śmietanka w sprayu. Szybkie dozowanie dzięki profesjonalnemu, syfonowemu aplikatorowi, który jednocześnie umożliwia łatwe oczyszczanie. Bardzo wysoka wydajność dzięki zastosowanej mieszance gazu- z opakowania 0,7L otrzymujemy ok.3,4L śmietanki.
Parametry produktu
| Rodzaj | Śmietanka |
|---|---|
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
| Zawartość tłuszczu | 30 % |
| Typ produktu | UHT |
| Przeznaczenie | Śmietanka w sprayu |
| Składniki | Śmietanka (30% tłuszczu); cukier w płynie (5%); syrop glukozowy (glukoza 3%); gaz nośny: N2O, N2; emulgator: E471; stabilizator: karagen; aromat waniliowy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Zawartość netto | 720 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 24 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,85 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: FrieslandCampina Nederland B.V. Ulica i numer: Stationsplein 4 Kod pocztowy i miasto: 1062 Amersfoort NL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 125 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu nalezy produkt przechowywać w warunkach chłodniczych ze względu na jego funkcjonalność/jakość, nie ze względu na bezpieczeństwo żywności. Dopuszczalne jest trzymanie otwartej puszki poza lodówką podczas serwisu w przypadku częstej aplikacji. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 291 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1220 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,3 g |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 26 g |
| Cukry | 11 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |