Biszkopty Wedlove z galaretką malinowe E. Wedel 147 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Biszkopt |
|---|---|
| Smak | Malinowy |
| Dodatki | Czekolada ciemna |
| Zawartość netto | 147 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier syrop glukozowo-fruktozowy czekolada deserowa 15% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgatory: lecytyny sojowe i e 476, aromat) mąka pszenna masa jajowa pasteryzowana substancja utrzymująca wilgoć (glicerol) skrobia pszenna substancja żelująca (pektyny) emulgatory (e 471, e 475) zagęszczony sok malinowy (0,3%) regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, cytrynian trisodowy, kwas jabłkowy) olej rzepakowy substancja spulchniająca (wodorowęglan amonu) zagęszczony sok z czarnej marchwi sól aromaty barwnik (beta-karoten) czekolada deserowa: masa kakaowa minimum 50% może zawierać orzechy arachidowe, orzechy, nasiona sezamu, mleko |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Producent: | Lotte Wedel Sp. z o.o.Ulica i numer: Zamoyskiego 28/30Kod pocztowy i miasto: 03-801 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 70 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,5 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,02 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 7,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 10 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 355 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 52 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1499 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 220 kJ |
| Wielkość porcji | 14,7 g |
| Zawartość białek | 3,6 g |
| Zawartość soli | 0,13 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,1 g |
| Cukry | 49 g |
| Zawartość węglowodanów | 68 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 2,6 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0,3 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,5 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 8 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 3,8 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |
Inne informacje
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E476 Polirycynooleinian, E471 Mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych, E475 Estry kwasów tłuszczowych i poliglicerolu |
|---|---|
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator |