Bio banany chiquita 18 kg
dodaj do przechowalni
0
Opis
Parametry
| Sposób pakowania produktu | Skrzynka |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Ekwador |
| Zawartość netto | 18 kg |
| Składniki | nie dotyczy |
| Temperatura przechowywania min - max | 13 - 15 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 19,4 kg |
| Producent: | CHIQUITA EUROPE B.V. SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCEUlica i numer: Sławkowska 6/10Kod pocztowy i miasto: 31-014 Kraków PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 32 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |