Bifix Napar z Mango i Pomarańczą 100g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Ten napar to idealne połączenie egzotycznych owoców, które przenosi myślami wprost na rozgrzaną plażę. Delikatna nuta cytrusów przełamuje słodycz mango, tworząc harmonijną i wyjątkowo przyjemną kompozycję smaków.
Parametry produktu
| Typ | Sypka |
|---|---|
| Rodzaj | Owocowa |
| Smak | Owocowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Tajlandia, Polska |
| Zawartość netto | 100 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Owoc mango, jabłko, skórka pomarańczy, koncentrat soku z pomarańczy, koncentrat soku z cytryny, aromaty |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bifix wojciech piasecki sp.j. ulica i numer: górki małe ul. dworska 33 kod pocztowy i miasto: 95-080 tuszyn pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 540 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|