Opis szczegółowy
Zielone herbaty Bi fix są esencją nie tylko dobrego smaku i wspaniałego aromatu, ale wywierają też na organizm niezwykle dobroczynny wpływ. Zawierają wiele cennych składników, pobudzają, a jednocześnie odprężają i koją zmysły. Oczyszczają nie tylko ciało, ale także pozytywnie oddziałują na umysł. Herbaty zielone Bi fix pakowane są w hermetyczne koperty, dające gwarancję zachowania doskonałego smaku i aromatu. Popraw swoje samopoczucie filiżanką aromatycznej herbaty zielonej Bi fix.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
| Rodzaj | zielona |
| Smak | naturalny, Z dodatkami |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny, Indonezja, Sri Lanka |
| Zawartość netto | 60 g |
| Parzenie - temperatura wody | 70-85 |
| Składniki | Herbata zielona, opuncja figowa, aromat, korzeń żeń-szenia, granat, trawa cytrynowa, skórka pomarańczy, owoc pigwy, skórka cytryny, korzeń imbiru |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bifix wojciech piasecki sp.j. ulica i numer: górki małe ul. dworska 33 kod pocztowy i miasto: 95-080 tuszyn pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 1080 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |