Opis szczegółowy
Biały Bocian Panna Cotta z Maliną to aksamitny, rozpływający się w ustach likier inspirowany włoskim deserem. Swój niepowtarzalny smak zawdzięcza wysokiej jakości produktom, z których został przygotowany: doskonałej jakości spirytusu, mlecznego kremu, dojrzewających w słońcu malin oraz aromatycznej wanilii.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość alkoholu | 16 % obj. |
| Pojemność | 500 ml |
| Smak | Aksamitny, Malinowy, Śmietankowy |
| Serwowanie | Samodzielnie, Z lodem |
| Temperatura przechowywania min - max | 3 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,99 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: polmos bielsko-biała s.a ulica i numer: karpacka 11 kod pocztowy i miasto: 43-316 bielsko-biała pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | chronić przed światłem, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |