Białko chia, 25% białka bez dodatku cukru, bezglutenowe BIO 200 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Naturalne źródło roślinnego białka pozyskanego z nasion chia. Zawartość białka około 25% wspiera regenerację organizmu i budowę mięśni. Certyfikowany produkt ekologiczny o czystym składzie, doskonały do koktajli, owsianek i wypieków.
Warunki przechowywania
Przechowywać w chłodnym. suchym i ciemnym miejscu.
Składniki
białko z nasion chia* (Salvia hispanica) (100%). *składniki z upraw rolnictwa ekologicznego.
Informacje o produkcie
Marka: DRAGON SUPERFOODS
Kraj pochodzenia: BUŁGARIA
Masa brutto: 0,21 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1273 kJ / 308 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.2 g |
| Węglowodany | 3.3 g |
| Cukry | 1 g |
| Błonnik | 48 g |
| Białko | 25 g |
| Sól | 0.01 g |