Bezmięsny Gyros 160 g Bezmięsny X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Bezmięsny Gyros w zalewie czosnkowo-ziołowej to prawdziwy hit. Choć jest całkowicie łagodny, jego smak charakterystyczny smak sprawia, że należy do naszych bestsellerów.
Podobnie jak Bezmięsny Kebab, polecamy smażyć go bez dodatkowego tłuszczu, grillować lub zapiekać. Po obróbce cieplnej nabiera przyjemnej chrupkości, choć pozostaje soczysty. Najlepiej podawać go ze świeżymi surówkami, frytkami, dobrym sosem i oczywiście grecką pitą, ale w każdej potrawie będzie po prostu przepyszny. Bezmięsny Gyros w zalewie ziołowo-czosnkowej można też jeść na surowo, dusić i mrozić.
Parametry produktu
| Składniki | Woda, białko pszenne, olej rzepakowy, płatki drożdżowe nieaktywne, soja, pomidor, maltodekstryna, przyprawy (w tym oregano, suszony czosnek), błonniki (bambusowy, grochowy, babki jajowatej), glukoza, aromaty (w tym aromat dymu wędzarniczego), esktrakty przypraw, ocet jabłkowy, ocet spirytusowy, sól kłodawska. Może zawierać sezam, gorczycę i seler. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 160 g |
| Pojemność | 160 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,18 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bvtcher sp. z o. o. ulica i numer: flory 9 m.8 kod pocztowy i miasto: 00-586 warszawa pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja, suszenie |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 216 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Produkt przeznaczony do spożycia po podgrzaniu. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Bezmięsny gyros w zalewie czosnkowo-ziołowej należy spożywać po podgrzaniu. najlepiej smażyć go przez 4 minuty na suchej patelni, grillować lub piec. świetnie komponuje się z frytkami, świeżymi warzywami i sosami, pasuje również do zapiekanek, makaronów i sałatek. produkt można mrozić (w oryginalnym opakowaniu) bez utraty walorów smakowych. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 286 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1189 kJ |
| Wielkość porcji | 80 g |
| Zawartość białek | 25,54 g |
| Zawartość soli | 1,76 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,87 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 14,69 g |
| Cukry | 3,78 g |
| Zawartość węglowodanów | 11,6 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|