Bezmięsne salami 100g Bezmięsny X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Prawdziwy ósmy cud świata, czyli Bezmięsne Salami. Te delikatne i soczyste plasterki na stałe zagoszczą w Twojej lodówce, bo ich wyrazisty smak ze zwykłej kanapki stworzy prawdziwą ucztę dla zmysłów.
Bezmięsne Salami najlepiej sprawdzi się na klasycznej kanapce! Warto również położyć je na pizzy, dorzucić do pełnego świeżych warzyw wrapa lub w wersji FIT wykorzystać jako składnik włoskiej sałatki. Polubi się także z roślinną deską serów! Jeśli chcesz, możesz je także grillować, smażyć, piec lub dusić. Jak wszystkie Bezmięsa, możesz je zamrozić.
Parametry produktu
| Składniki | Woda, białko pszenne 20 %, teksturowane białko pszenne z mąką pszenną 18 %, olej rzepakowy, skrobia ziemniaczana, aromaty (w tym aromat dymu wędzarniczego), glukoza, sól, błonniki (bambusowy, grochowy, babki jajowatej), czosnek, płatki drożdżowe nieaktywne, sos sojowy (woda, ziarno soi, pszenica, sól), dekstroza, maltodekstryna, ekstrakty przypraw. może zawierać sezam, gorczycę i seler. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 100 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Niska zawartość cukrów | 1 |
| Niska zawartość tłuszczów nasyconych | 1 |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2024-04-23 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: BVTCHER Sp. z o. o. Ulica i numer: Flory 9 m.8 Kod pocztowy i miasto: 00-586 Warszawa PL |
| Produkt wegański | 1 |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 288 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 45 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 212 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 890 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 21,81 g |
| Zawartość soli | 1,54 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8,89 g |
| Cukry | 3,36 g |
| Zawartość węglowodanów | 9,25 g |
Inne informacje o zawartości
| Osłonka niejadalna | Nie |
|---|---|
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Tak |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|