Opis szczegółowy
Zapomnij o kompromisach – Bezmięsne Parówki PREMIUM to prosty, krótki skład bez alergenów, substancji zagęszczających czy zbędnych dodatków. Bazujące na białku grochu, oferują wyjątkową sprężystość i bogaty smak, który zachwyca zarówno na zimno, jak i po podgrzaniu.
Idealne na każde śniadanie, szybką przekąskę w biegu czy kreatywną kolację. Wrzuć je na grill, dodaj do makaronu lub po prostu zjedz z ulubioną musztardą – pasują do każdej okazji. Te parówki to nie tylko roślinna alternatywa, to zupełnie nowy poziom smaku.
Wyjątkowy produkt dla aktywnych, dla smakoszy i dla tych, którzy cenią sobie jakość bez kompromisów. Spróbuj już dziś i przekonaj się, że Bezmięsne Parówki PREMIUM to nowy standard w świecie roślinnych smaków!
Parametry produktu
| Składniki | Woda, białko grochowe 20%, olej rzepakowy, skrobie (kukurydziana, z tapioki), ekstrakty przypraw, aromaty, warzywa suszone (cebula, czosnek), cukier, ocet spirytusowy, błonnik cytrusowy, sól. mogą zawierać gluten, soję, gorczycę, sezam i seler. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 160 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,17 kg |
| Źródło białka | 1 |
| Niska zawartość cukrów | 1 |
| Niska zawartość tłuszczów nasyconych | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bvtcher sp. z o. o. ulica i numer: flory 9 m.8 kod pocztowy i miasto: 00-586 warszawa pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Krótki opis marketingowy | Wyjątkowy produkt dla aktywnych, dla smakoszy i dla tych, którzy cenią sobie jakość bez kompromisów. spróbuj już dziś i przekonaj się, że bezmięsne parówki premium to nowy standard w świecie roślinnych smaków! |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 288 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 30 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Dealne na każde śniadanie, szybką przekąskę w biegu czy kreatywną kolację. wrzuć je na grill, dodaj do makaronu lub po prostu zjedz z ulubioną musztardą – pasują do każdej okazji. te parówki to nie tylko roślinna alternatywa, to zupełnie nowy poziom smaku. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Wyrób przeznaczony do spożycia po podgrzaniu. nie powinien być spożywany przez konsumentów z alergią na gluten i soję. przed podaniem produkt zaleca się podgrzać we wrzącej wodzie, na patelni, w kuchence mikrofalowej lub na grillu. odpowiednie dla wegetarian i wegan. |
| Pakowanie próżniowe | Tak |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 222 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 927 kJ |
| Zawartość białek | 21,1 g |
| Zawartość błonnika | 1,6 g |
| Zawartość soli | 2,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 11,8 g |
| Cukry | 2 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,5 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Oparte na białku grochu (aż 21 g białka/100g!), prosty skład bez alergenów i zbędnych dodatków, z niską zawartością tłuszczów nasyconych oraz obniżoną zawartością cukru |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Tak |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Parówki z gładką, jednolitą powierzchnią, bez osłonek, w kolorze jasnoróżowym. konsystencja delikatna, sprężysta, lekko wilgotna, smak i zapach delikatnie wędzony, lekko czosnkowy |
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |