Bezmięsne Kiełbaski Białe 180 g
dodaj do przechowalni
Opis
"Odkryj nasze Bezmięsne Kiełbaski Białe w zupełnie nowym wydaniu. Klasyczny smak, który idealnie sprawdzi się na wielkanocnym stole. Są świetnym dodatkiem do żurku, bigosu lub świeżego pieczywa.
Najlepiej smakują podsmażone lub podgotowane w żurku, a także grillowane lub podgrzane w wodzie i podane z chrzanem! "
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze od +2°C do +6°C.
Składniki
Woda, teksturowane białko pszenne 24%, substancje zagęszczające: skrobia ziemniaczana modyfikowana, karagen, guma konjac; olej rzepakowy, białko pszenne 5%, ekstrakty przypraw, przyprawy (w tym majeranek 0,3%), bulion warzywny (sól, białko roślinne hydrolizowane, aromaty [zawierają seler]), aromaty, cukier trzcinowy, ekstrakt drożdży, emulgator: metyloceluloza; sos sojowy (nasiona soi, woda, mąka pszenna, sól), sól, sok z cytryny. Mogą zawierać gorczycę i sezam.
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 816/ 194 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 4.88 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.68 g |
| Węglowodany | 18.23 g |
| Cukry | 3.47 g |
| Błonnik | 2.76 g |
| Białko | 20.55 g |