Bezmięsne Kabanosy Chilli 160 g Bezmięsny X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Tworząc Bezmięsne Kabanosy jak zwykle pamiętaliśmy o fanach ostrzejszych smaków i dla nich też przygotowaliśmy coś wyjątkowego. Bezmięsne Kabanosy Chilli, tak jak Klasyczne zostały poddane procesom suszenia i wędzenia, a ich smak jest wyraźnie podbity papryką chilli.
Bezmięsne Kabanosy to idealna przekąska w każdej sytuacji - w pracy, w szkole czy na wycieczce, szybko poradzi sobie z niedużym głodem. Możesz także dodawać je do dań według uznania. Bezmięsne Kabanosy są przeznaczone do spożywania na surowo.
W paczce znajduje się 5 Bezmięsnych Kabanosów.
Parametry produktu
| Składniki | Woda, białka roślinne (pszenne, grochowe), olej rzepakowy, olej kokosowy, płatki drożdżowe nieaktywne, soja, sos sojowy, sól kłodawska, przyprawy (w tym płatki chilli), ekstrakty przypraw, mąka ryżowa, dekstroza, aromaty , błonniki (bambusowy, grochowy, babki jajowatej), maltodekstryna. Może zawierać sezam, gorczycę i seler. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 160 g |
| Pojemność | 160 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,18 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bvtcher sp. z o. o. ulica i numer: flory 9 m.8 kod pocztowy i miasto: 00-586 warszawa pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Technika utrwalenia | suszenie |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 252 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 318 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1333 kJ |
| Wielkość porcji | 32 g |
| Zawartość białek | 36,54 g |
| Zawartość soli | 2,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,72 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12,8 g |
| Cukry | 5,23 g |
| Zawartość węglowodanów | 12,6 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|