Bezmięsne Grillowe 160g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Roślinna alternatywa kiełbasek o klasycznym smaku i soczystej strukturze.
Przygotuj na grillu lub patelni. Podawaj z pieczywem, warzywami lub dodatkami grillowymi.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze od 2 do 6*C.
Składniki
woda, 15% teksturowane białko sojowe 15%, olej słonecznikowy, białko sojowe 6%, skrobia ziemniaczana, stabilizator: metyloceluloza; sól jodowana, regulator kwasowości: ocet buforowany, cebula w proszku, czosnek, aromaty, przyprawy, ekstrakty roślinne barwiące (koncentrat buraka czerwonego, ekstrakt słodu jęczmiennego), barwnik: czerwień buraczana.
Alergeny
GLUTEN,JĘCZMIEŃ,SOJA
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 957 kJ / 230 kcal |
| Tłuszcz | 15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.2 g |
| Węglowodany | 3.8 g |
| Cukry | 0.5 g |
| Błonnik | 6 g |
| Białko | 17 g |
| Sól | 2.6 g |