Bezmiesne FUDO 180 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
FUDO – roślinny blok na bazie białka grochowego, z dodatkiem naturalnych składników funkcjonalnych. Produkt uniwersalny do smażenia, pieczenia i duszenia. Produkt pasteryzowany
Wyrób gotowy do spożycia. Przed podaniem produkt zaleca się podgrzać na patelni, w piekarniku lub na grillu. Produkt odpowiedni dla wegetarian i wegan.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze od 2 do 6*C.
Składniki
woda, białko grochowe 21%, olej rzepakowy, pestki dyni, ziarna słonecznika, siemię lniane, błonniki (cytrusowy, psyllium), aromaty naturalne, warzywa suszone (cebula, czosnek, lubczyk), przyprawy, ekstrakty przypraw, sól, grzyby suszone mielone (borowik).
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 765 kJ / 185 kcal |
| Tłuszcz | 11.3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4.6 g |
| Węglowodany | 1.4 g |
| Cukry | 1.35 g |
| Błonnik | 4.5 g |
| Białko | 16.9 g |
| Sól | 2.06 g |