Bezmięsne Burgery 220g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Soczyste roślinne burgery o wyrazistym smaku, inspirowane klasycznymi burgerami.
Usmaż na patelni lub przygotuj na grillu. Podawaj w bułce z dodatkami.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze od 2 do 6*C.
Składniki
woda, teksturowane białko grochu 17%, olej słonecznikowy, olej kokosowy, białko z bobu 3,1%, białko grochu 2,2%, stabilizator: metyloceluloza; skrobia, sól, syrop glukozowy, aromaty (zawierają ekstrakt drożdżowy), przyprawy (cebula, czosnek, pieprz), przeciwutleniacze: kwas askorbinowy, kwas cytrynowy; ekstrakty przypraw, przeciwutleniacz: ocet buforowany, ekstrakty roślinne barwiące (skoncentrowany sok z buraka czerwonego, ekstrakt słodu jęczmiennego), witamina B12, żelazo, cynk.
Alergeny
JĘCZMIEŃ
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 963 kJ / 231 kcal |
| Tłuszcz | 16 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6.2 g |
| Węglowodany | 5.8 g |
| Cukry | 1.2 g |
| Białko | 16 g |
| Sól | 1.7 g |