Bezmięsna Szynka czosnkowa 120 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | Woda, białko pszenne 27 %, ciecierzyca 23 %, płatki drożdżowe nieaktywne, olej rzepakowy, fermentowany sos sojowy (soja, pszenica, maltodekstryna, sól), błonniki (bambusowy, grochowy, babki jajowatej), przyprawy (w tym gorczyca, suszony czosnek), aromaty (w tym dymu wędzarniczego), ocet spirytusowy, cukier, glukoza, sól, maltodekstryna, ekstrakty przypraw. może zawierać sezam. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 120 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Niska zawartość cukrów | 1 |
| Niska zawartość tłuszczów nasyconych | 1 |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2024-04-23 |
| Producent: | bvtcher sp. z o. o. ulica i numer: flory 9 m.8 kod pocztowy i miasto: 00-586 warszawa pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Technika utrwalenia | suszenie, pasteryzacja |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 288 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Bezmięsna Szynka Czosnkowa jest przeznaczona do spożycia na surowo. Można ją także piec, grillować, smażyć i dusić. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Bezmięsna szynka czosnkowa jest przeznaczona do spożycia na surowo lub dodawania do dań (makarony, zapiekanki, leczo) bez wstępnej obróbki termicznej. można ją także piec lub smażyć z dodatkiem niewielkiej ilości oleju, grillować i dusić. produkt można mrozić (w oryginalnym opakowaniu) bez utraty walorów smakowych. |
| Sposób obróbki produktu | Bez gotowania |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 224 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 943 kJ |
| Wielkość porcji | 12 g |
| Zawartość białek | 26,71 g |
| Zawartość soli | 2,17 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,91 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,39 g |
| Cukry | 4,19 g |
| Zawartość węglowodanów | 10,79 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Tak |