Bezglutenowa Oaza Herbatniki bez dodatków cukrów 170g. Produkt bezglutenowy X15
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Produkt bezglutenowy do stosoawnia w diecie bezglutenowej
Parametry produktu
| Typ | Herbatniki |
|---|---|
| Smak | Maślany |
| Zawartość netto | 170 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | tłuszcz roślinny częściowo utwardzony: palmowy, rzepakowy; skrobia kukurydziana, mąka kukurydziana, substancja słodząca: maltitol 17%; proszek mleczny odtłuszczony, mąka ryżowa, jaja, skrobia ziemniaczana. |
| Temperatura przechowywania min - max | 16 - 24 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,18 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Niska zawartość cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: glutenfree24 sp z o.o , spółka komandytowa ulica i numer: korfantego 191 kod pocztowy i miasto: 40-163 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 456 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1909 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8,3 g |
| Zawartość soli | 0,47 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 17 g |
| Cukry | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 50 g |
| Skrobia | 50 g |