Bezglutenowa Oaza Herbatniki 170g.Produkt bezglutenowy Balviten X15
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Produkt bezglutenowy stosowany w diecie bezglutenowej
Parametry produktu
| Typ | Herbatniki |
|---|---|
| Smak | Maślany |
| Zawartość netto | 170 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | skrobia kukurydziana, tłuszcz roślinny częściowo utwardzony palmowy, rzepakowy; mąka kukurydziana, cukier, proszek mleczny odtłuszczony, mąka ryżowa, jaja, skrobia ziemniaczana. |
| Temperatura przechowywania min - max | 16 - 24 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,18 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: glutenfree24 sp z o.o , spółka komandytowa ulica i numer: korfantego 191 kod pocztowy i miasto: 40-163 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | Produkt do stosowanie w diecie bezglutenowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 484 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2032 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7,9 g |
| Zawartość soli | 0,45 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20 g |
| Cukry | 21 g |
| Zawartość węglowodanów | 67 g |