Opis szczegółowy
Przekąska w wygodnej formie do jedzenia,
ale także do dzielenia się nią ze znajomymi.
Wyjątkowo chrupiące ciasto.
Ulepszona receptura, smak
i wyselekcjonowane składniki.
Wypiekane, a nie smażone.
Nie zawierają oleju palmowego.
Czosnek to jedno z najpopularniejszych warzyw w Polsce, cenione za smak i właściwości, a w połączeniu z ciastem precelka oznacza chrupnięcie z satysfakcją.
Parametry produktu
| Typ | Precelki |
| Smak | Czosnkowy |
| Zawartość netto | 120 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, czosnek mielony (9,2%), olej roślinny rzepakowy, sól, cukier, substancje spulchniające: węglany sodu, węglany amonu; regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, wodorotlenek sodu; aromaty. produkt może zawierać sezam, orzeszki ziemne, soje, mleko i produkty pochodne (łącznie z laktoza). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: aksam spółka z ograniczona odpowiedzialnością sp.k. ulica i numer: karolina 70 kod pocztowy i miasto: 32-608 osiek pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,9 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,8 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,72 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 24 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 452 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 136 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 7 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 572 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 2,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 2,3 g |
| Cukry | 2,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 81 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 7 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 8 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 12 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 9 %RWS |