Opis szczegółowy
Kiełbasa wieprzowo - kurczęca homogenizowana, peklowana, delikatnie wędzona, parzona; przeciętna masa batonu: 50 g; opakowanie MAP 1 kg.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
| Gatunek mięsa | Wieprzowina, Kurczak |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Wędzone, Parzone, Homogenizowane |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Homogenizowane |
| Składniki | Mięso 71 % (w tym: mięso wieprzowe 51 %, mięso z kurczaka 20 %), woda, sól, skrobia ziemniaczana, białko wieprzowe kolagenowe, glukoza, aromaty, przyprawy, ekstrakty przypraw, substancja konserwująca (azotyn sodu). może zawierać zboża zawierające gluten, soję, mleko (łącznie z laktozą), seler, gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
| Podleganie produktu pod EUDR | NIE PODLEGA EUDR - Nie, produkt nie zawiera i nie był wytworzony przy użyciu towarów odnośnych, lub dla DREWNA podlega innym wyłączeniom |
| Wyłączenia dla drewna | NIE PODLEGA EUDR - Nie, produkt nie zawiera i nie był wytworzony przy użyciu DREWNA |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,01 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: animex foods sp. z o.o. ul. t. chałubińskiego 8, 00-613 warszawa, oddział w morlinach ulica i numer: morliny 15 kod pocztowy i miasto: 14-100 ostróda pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Zawartość surowca wtórnego | Tektura falista 100%, Tektura falista 100%, Plastik 0% |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 6,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 1,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 225 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 113 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 935 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 467 kJ |
| Wielkość porcji | 50 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 2,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 13 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 9 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,8 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 6 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 13 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 22 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 17 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 1 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 20 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |