Ben's Ryż długoziarnisty parboiled 500g X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Odkryj Ben's Oryginal
Naszym celem od zawsze było dostarczanie
najlepszego ryżu na świecie. Teraz chcemy także
zmieniać świat na lepszy i tworzyć możliwości, które
zapewnią każdemu „miejsce przy stole”. A nasz ryż?
Jest tak samo pyszny jak zawsze.
Parametry produktu
| Rodzaj | Porcje w woreczkach |
|---|---|
| Typ | Długoziarnisty |
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Składniki | ryż długoziarnisty parboiled |
| Temperatura przechowywania min - max | 20 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,54 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: north coast s.a. ulica i numer: al. jerozolimskie 180 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 4,6 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,1 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 48 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 157 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 220 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 665 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 931 kJ |
| Wielkość porcji | 62,5 g |
| Zawartość białek | 3,3 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,7 g |
| Cukry | 0,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 34 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 11 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 9 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | <1 |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | <1 |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | <1 |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 18 %RWS |