'Benriach The Original Ten Szkocka Whisky 0,7l 43% X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Dojrzewa przez co najmniej 10 lat w dębowych beczkach po bourbonie, sherry oraz beczkach virgin oak. Staranna selekcja i kunsztowne połączenie whisky z aż 3 rodzajów beczek pozwala stworzyć bogaty zbalansowany smak owoców z sadu, miodu
i opiekanego dębu, połączony z subtelną słodyczą jęczmienia. Doskonałe wprowadzenie do naszego flagowego stylu kompleksowej whisky single malt z regionu Speyside. Klasyczny BENRIACH 10Y0 jest stale nagradzany
na najbardziej prestiżowych konkursach whisky.
W ostatnich 4 latach, to zdobywca 3 złotych medali
na San Francisco World Spirit Competitions
Parametry produktu
| Typ | Single malt |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Szkocja |
| Pojemność | 700 ml |
| Serwowanie | Czyste |
| Zawartość alkoholu | 43 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Brown-Forman Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Postępu 21D Kod pocztowy i miasto: 02-676 Warszawa PL |
| Krótki opis marketingowy | Dojrzewa przez co najmniej 10 lat w dębowych beczkach po bourbonie, sherry oraz beczkach virgin oak. Staranna selekcja i kunsztowne połączenie whisky z aż 3 rodzajów beczek pozwala stworzyć bogaty zbalansowany smak owoców z sadu, miodu i opiekanego dębu, połączony z subtelną słodyczą jęczmienia. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 700 ml |