Benecol o smaku masła 400 g X8
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Benecol® o smaku masła zawiera stanole roślinne, dzięki czemu skutecznie obniża cholesterol. Smaruj codziennie pieczywo. Nadaje się również do pieczenia i gotowania.
Parametry produktu
| Rodzaj | Margaryna |
|---|---|
| Typ produktu | Smakowy |
| Przeznaczenie | Do smarowania pieczywa, duszenia, smażenia i pieczenia |
| Składniki | Olej rzepakowy, woda, estry stanoli roślinnych (stanole roślinne 6,6 g/100 g)*, tłuszcz palmowy*, maślanka w proszku (z mleka), sól (0,3%), emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, lecytyny), aromaty , regulator kwasowości (kwas cytrynowy), barwnik (karoteny), retinol, witamin d (cholekalcyferol). *posiada certyfikat zrównoważonej produkcji. |
| Zawartość tłuszczu | 59 g/100g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 400 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,42 kg |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2025-12-19 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | 4-0049-09-000-00 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Raisio Sp. z o. o. Ulica i numer: ul. Puławska 303 Kod pocztowy i miasto: 02-785 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,03 g |
|---|---|
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe wielonienasycone) | 1,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 537 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 54 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2206 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 221 kJ |
| Wielkość porcji | 10 g |
| Zawartość białek | 0,5 g |
| Zawartość soli | 0,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 59 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe jednonienasycone) | 3,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 5,9 g |
| Cukry | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,8 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina E (%RWS) | 69 %RWS |
|---|---|
| Witamina A | 900 μg/100g |
| Witamina D (%RWS) | 150 %RWS |
| Witamina E | 8,3 mg/100g |
| Witamina D | 7,5 μg/100g |
Inne informacje o zawartości
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Tak |
|---|---|
| Zawartość | 6,6 g/100g |