Opis szczegółowy
Belvedere to luksusowa polska wódka, produkowana w Żyrardowie, w najdłużej działającej polskiej destylarni, założonej w 1910 roku. Powstaje w 100% z organicznego żyta. Mistrzowie destylarni Belvedere z głębokim szacunkiem korzystają z bogactwa sześciusetletniej tradycji produkcji polskiej wódki, aby z artystycznym kunsztem ukształtować wódkę o wyrafinowanym smaku i niepowtarzalnym charakterze. Wytwarzana z organicznego żyta i krystalicznie czystej wody, wódka Belvedere wyróżnia się swoją strukturą i elegancją z wyczuwalnymi nutami migdałów, wanilii i białego pieprzu, zakończona gładkim, aksamitnym finiszem.
Parametry produktu
| Rodzaj | Czysta |
| Smak | Klasyczny (classic) |
| Serwowanie | Drinki, Samodzielnie |
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,96 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: moet hennessy polska sp. z o.o. ulica i numer: plac trzech krzyży 18 kod pocztowy i miasto: 00-499 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 76 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7 szt. |